Kloosterveste Run

Programma

Het (concept) programma op 7 oktober ziet er als volgt uit:

09.00 uur: Inschrijving geopend / afhalen startbewijzen
(MFA, Vesteplein 5 Assen)
10.15 uur: Sluiting inschrijving 500 meter
10.30 – 10.45 uur: Kidsrun 500 meter (groep 1 + 2 vd basisshool)
10.45 – 10.55 uur: Prijsuitreiking 500 meter
10.45 uur: Sluiting inschrijving 1000 meter
11.00 – 11.15 uur: Kidsrun 1000 meter (groep 3 + 4 + 5 vd basisschool)
11.15 – 11.25 uur: Prijsuitreiking 1000 meter
11.15 uur: Sluiting inschrijving 1500 meter
11.30 – 12.00 uur: Kidsrun 1500 meter (groep 6 + 7 + 8 vd basisschool)
12.00 – 12.10 uur: Prijsuitreiking 1500 meter
13.00 – 13.15 uur: Warming up 5 km
13.15 uur: Sluiting inschrijving 5 km
13.15 – 13.30 uur: Opening / welkom + startschot
13:30 – 14.15 uur: 5 km run voor vrouwen én mannen
14.00 – 14:15 uur: Prijsuitreiking 5 km
14.15 – 14.30 uur: Warming up 10 km
14.30 – 14.45 uur: Bekendmaking bedrag On The Run + startschot
14.30 uur: Sluiting inschrijving 10 km
14.45 – 16.15 uur: 10 km run voor vrouwen én mannen
15.45 – 16.00 uur: Prijsuitreiking 10 km

 

De Kloosterveste Run is een evenement wat zich richt op alle leeftijden en bewoners uit Assen en omgeving en met name de wijk Kloosterveen. De Kloosterveste Run is een jaarlijks terugkerend event, die zowel in aanzien als ook in omvang telkens zal gaan groeien. Vorig jaar was de run enorm succesvol en hebben er ruim 400 lopers meegedaan. De routes van deze run lopen door het hart van de wijk en starten in het winkelcentrum. Een sportieve en gezellige dag! voor alle onderdelen op de dag zelf nog aanmelden, uiterlijk tot 15 minuten vóór aanvang van de betreffende wedstrijd.

 

Uitslagen 2017

Pos Athlete Race Bib# Pace Gun Time Chip Time
1 Douwe Feenstra Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 7 6:06 0:03:03 0:03:03
2 Tycho Haan Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 10 6:22 0:03:11 0:03:11
3 Joy Burgh Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 24 6:24 0:03:12 0:03:12
4 Natasha Brouwer Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 23 6:25 0:03:12 0:03:12
5 Thijn Zantingh Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 5 6:41 0:03:22 0:03:20
6 Xander Heizenberg Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 13 6:41 0:03:23 0:03:20
7 Maxime Bel Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 16 6:50 0:03:25 0:03:25
8 Groot Thijmen Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 232 6:53 0:03:26 0:03:26
9 Mart Feijen Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 3 6:55 0:03:30 0:03:27
10 Koorn Micha Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 213 7:01 0:03:30 0:03:30
11 Nola Haaften Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 27 7:06 0:03:33 0:03:33
12 Sebastiaan Kok Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 17 7:10 0:03:35 0:03:35
13 Milou boerema Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 22 7:14 0:03:37 0:03:37
14 Kristoffers koen Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 239 7:19 0:03:39 0:03:39
15 Schuur sarah Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 230 7:17 0:03:41 0:03:38
16 Jonas Lamminga Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 6 7:26 0:03:43 0:03:43
17 Karsten Wortelboer Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 14 7:27 0:03:43 0:03:43
18 Ruben Engberts Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 8 7:41 0:03:50 0:03:50
19 Micah Stokker Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 12 7:44 0:03:52 0:03:52
20 Stian Zantingh Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 4 7:38 0:03:52 0:03:49
21 De wolff Tess Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 215 7:45 0:03:52 0:03:52
22 Rens Kuipers Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 9 7:59 0:03:59 0:03:59
23 Van den Berg Flore Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 210 7:58 0:04:01 0:03:59
24 Valeria Holwerda Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 20 8:05 0:04:02 0:04:02
25 Jesse Steensel Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 2 8:02 0:04:04 0:04:01
26 Julia Kamphuis Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 21 7:56 0:04:05 0:03:58
27 Milou Bettighofer Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 25 8:18 0:04:09 0:04:09
28 Etwer Hannelore Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 212 8:52 0:04:29 0:04:26
29 Jason Wallet Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 15 8:53 0:04:30 0:04:26
30 Daan Bonder Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 1 9:13 0:04:36 0:04:36
31 Isa Timmerman Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 26 9:22 0:04:41 0:04:41
32 Kristoffers Joep Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 240 9:25 0:04:42 0:04:42
33 Roselinde Kok Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 28 9:39 0:04:49 0:04:49
34 Lotte Groot Kidsrun basisschool groep 1+2 – 500 meter 18 94:01 0:47:00 0:47:00

 

Pos Athlete Race Bib# 500m Pace Gun Time Chip Time
1 Niels vd Meer Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 249 0:02:27 4:58 0:05:01 0:04:58
2 Olivier Veling Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 46 0:02:29 5:12 0:05:12 0:05:12
3 Sven Steenhorst Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 218 0:02:35 5:14 0:05:16 0:05:14
4 Quinn Dijkstra Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 32 0:02:40 5:17 0:05:17 0:05:17
5 Levi Dijkstra Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 31 0:02:34 5:19 0:05:19 0:05:19
6 Cas Kuipers Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 40 0:02:40 5:22 0:05:24 0:05:22
7 Amy Inwards Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 66 0:02:39 5:29 0:05:31 0:05:29
8 Mick feijer Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 47 0:02:42 5:37 0:05:39 0:05:37
9 Julia Hartog Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 63 0:02:45 5:39 0:05:39 0:05:39
10 Merle Mei Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 252 0:02:44 5:45 0:05:45 0:05:45
11 Mark Klaassen Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 44 0:02:45 5:48 0:05:48 0:05:48
12 Vos Ilse Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 204 0:02:45 5:48 0:05:49 0:05:48
13 Jurn Mulder Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 49 0:02:58 5:54 0:05:56 0:05:54
14 Jesse Engberts Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 39 0:02:56 5:57 0:05:57 0:05:57
15 Meer Jesse Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 250 0:02:51 5:59 0:06:01 0:05:59
16 Sam Hartog Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 33 0:02:54 6:02 0:06:02 0:06:02
17 Slink Max Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 216 0:02:57 6:02 0:06:03 0:06:02
18 Kris Klaassen Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 43 0:02:57 6:06 0:06:06 0:06:06
19 Benjamin Scholten Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 36 0:03:00 6:05 0:06:08 0:06:05
20 Ruben Wortelboer Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 53 0:03:00 6:09 0:06:09 0:06:09
21 Fleur Rinkema Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 75 0:03:02 6:11 0:06:13 0:06:11
22 Kyan Steensel Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 29 0:03:02 6:13 0:06:17 0:06:13
23 Sven Velde Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 56 0:03:14 6:18 0:06:19 0:06:18
24 Groot Iwam Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 233 0:03:04 6:21 0:06:21 0:06:21
25 Van den Berg Ingelise Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 209 0:03:05 6:19 0:06:21 0:06:19
26 Valerie jepma Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 67 0:03:06 6:24 0:06:25 0:06:24
27 Hemmen Bjorn Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 248 0:02:48 6:27 0:06:27 0:06:27
28 Molenaar Liza Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 241 0:03:06 6:25 0:06:28 0:06:25
29 De wolff Yara Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 214 0:03:06 6:27 0:06:30 0:06:27
30 Ruben gils Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 51 0:03:04 6:31 0:06:33 0:06:31
31 Milou Geneuglijk Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 79 0:03:00 6:32 0:06:33 0:06:32
32 Amarin Verbree Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 82 0:03:02 6:35 0:06:37 0:06:35
33 Zegwaard Joris Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 234 0:03:10 6:34 0:06:38 0:06:34
34 Kai Bos Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 38 0:03:16 6:38 0:06:42 0:06:38
35 Nick huisman Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 34 0:03:20 6:47 0:06:49 0:06:47
36 Jorrit Ahlers Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 52 0:03:17 6:49 0:06:52 0:06:49
37 Yara Pol Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 71 0:03:23 6:50 0:06:52 0:06:50
38 Daan Hessels Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 54 0:03:11 6:52 0:06:52 0:06:52
39 Eva Blaauw Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 70 0:03:17 6:56 0:06:56 0:06:56
40 Vigo Pol Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 41 0:03:30 6:54 0:06:57 0:06:54
41 Kiemel mick Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 236 0:03:26 6:54 0:06:57 0:06:54
42 Lamminga Eef Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 221 0:03:18 6:56 0:06:58 0:06:56
43 Ruben Heuten Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 30 0:03:31 7:02 0:07:04 0:07:02
44 Lars Velde Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 57 0:03:31 7:02 0:07:04 0:07:02
45 Slink Lisa Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 220 0:03:28 7:11 0:07:13 0:07:11
46 Tamara wolters Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 72 0:03:31 7:11 0:07:13 0:07:11
47 Dijkstra Kasper Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 245 0:03:29 7:14 0:07:17 0:07:14
48 Stam Lois Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 251 0:03:27 7:21 0:07:23 0:07:21
49 Valentijn Tongeren Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 48 0:03:32 7:20 0:07:24 0:07:20
50 Kobes Jesper Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 238 0:03:31 7:21 0:07:25 0:07:21
51 Jurre Geneuglijk Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 50 0:03:36 7:25 0:07:25 0:07:25
52 Bente Slagter Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 60 0:03:36 7:29 0:07:31 0:07:29
53 Marieke gils Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 80 0:03:28 7:29 0:07:31 0:07:29
54 Elise Looijenga Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 64 0:03:39 7:31 0:07:31 0:07:31
55 Rosalie Sleen Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 74 0:03:34 7:33 0:07:34 0:07:33
56 Charissa ende Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 61 0:03:39 7:36 0:07:36 0:07:36
57 Victoria Holwerda Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 68 0:03:29 7:34 0:07:37 0:07:34
58 Hakenberg Eline Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 205 0:03:36 7:38 0:07:41 0:07:38
59 Ilse Leijssenaar Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 77 0:03:36 7:41 0:07:41 0:07:41
60 Berends Britt Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 242 0:03:49 7:39 0:07:42 0:07:39
61 Thirza Nijhof Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 81 0:03:37 7:44 0:07:44 0:07:44
62 Irene Bonder Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 58 0:03:59 7:51 0:07:51 0:07:51
63 Tim Kamphuis Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 42 0:03:27 7:56 0:07:56 0:07:56
64 Danae Scheer Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 69 0:03:35 7:55 0:07:57 0:07:55
65 Sarah Wallet Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 84 0:03:36 7:59 0:07:59 0:07:59
66 Jonkers Mirthe Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 246 0:03:49 8:06 0:08:08 0:08:06
67 Nienke Veen Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 73 0:03:54 8:14 0:08:14 0:08:14
68 Quillan Eefting Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 55 0:03:48 8:29 0:08:32 0:08:29
69 Colin jepma Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 37 0:04:00 8:30 0:08:33 0:08:30
70 Jonkers Mads Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 247 0:03:58 8:31 0:08:34 0:08:31
71 Emma Groot Kidsrun basisschool groep 3+4+5 – 1000 meter 62 0:03:37

 

Pos Athlete Race Bib# 500m 1000m Pace Gun Time Chip Time
1 Mike Berends Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 244 0:02:15 0:04:44 4:42 0:07:03 0:07:03
2 Leander van den Berg Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 211 0:02:17 0:04:46 4:42 0:07:04 0:07:04
3 Kyle Inwards Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 87 0:02:21 0:04:51 4:47 0:07:11 0:07:11
4 Daan Hoofd Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 86 0:02:21 0:04:52 4:47 0:07:12 0:07:12
5 Jorian gils Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 90 0:02:27 0:04:58 4:58 0:07:28 0:07:28
6 Mei Jorn Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 253 0:02:22 0:04:57 5:03 0:07:35 0:07:35
7 Celine Dijkstra Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 96 0:02:22 0:05:04 5:04 0:07:36 0:07:36
8 Inez Spijker Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 101 0:02:28 0:05:13 5:08 0:07:43 0:07:43
9 Jochem Leijssenaar Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 93 0:02:26 0:05:10 5:17 0:07:56 0:07:56
10 Berends Thomas Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 243 0:02:30 0:05:11 5:23 0:08:05 0:08:05
11 Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 95 0:02:36 0:05:21 5:24 0:08:06 0:08:06
12 Duker Tim Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 254 0:02:34 0:05:20 5:25 0:08:08 0:08:08
13 Esmee Vos Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 104 0:02:36 0:05:33 5:32 0:08:18 0:08:18
14 Harm Klaassen Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 88 0:02:40 0:05:46 5:51 0:08:47 0:08:47
15 Feijer Eva Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 235 0:02:38 0:05:48 6:00 0:09:00 0:09:00
16 Vera Lenting Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 97 0:02:40 0:05:51 6:07 0:09:10 0:09:10
17 Jinte Engberts Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 102 0:02:47 0:05:52 6:07 0:09:10 0:09:10
18 Niek Vos Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 89 0:02:49 0:06:10 6:13 0:09:21 0:09:20
19 Everts Jens Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 222 0:03:02 0:06:19 6:25 0:09:39 0:09:37
20 Martine Leijssenaar Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 108 0:02:45 0:06:18 6:43 0:10:05 0:10:05
21 Kiemel Dave Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 237 0:03:06 0:06:45 6:44 0:10:07 0:10:06
22 Renske Veen Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 98 0:02:55 0:06:23 6:46 0:10:09 0:10:09
23 Noël Veen Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 92 0:02:57 0:06:28 6:46 0:10:11 0:10:10
24 Hakenberg Milou Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 206 0:03:15 0:07:05 7:02 0:10:34 0:10:33
25 Lisa Wijngaard Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 107 0:03:11 0:07:05 7:22 0:11:05 0:11:03
26 Naomi Alberda Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 103 0:03:18 0:07:03 7:23 0:11:06 0:11:05
27 Daphne Neef Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 105 0:03:42 0:07:45 8:02 0:12:06 0:12:04
28 Sacha Kremer Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 106 0:03:42 0:07:45 8:02 0:12:06 0:12:04
29 Christianne Vleesman Kidsrun basisschool groep 6+7+8 – 1500 meter 109 0:03:02 0:07:38 8:05 0:12:08 0:12:08